Tijdens deze actieve en speelse sessie gaan we aan de slag met beweging én het brein. Door beweging te combineren met eenvoudige denk- en aandachtsoefeningen, trainen we onder andere concentratie, geheugen en het verdelen van de aandacht. We bewegen op een haalbaar tempo en maken er samen een fijne uitdaging van!
Naast de beweegsessie krijg je praktische handvaten en tips om om te gaan met cognitieve moeilijkheden in het dagelijks leven. Zo ontdek je eenvoudige strategieën die je ook thuis kunt toepassen.
Zet samen met ons een eerste stap richting meer vertrouwen en houvast bij cognitieve moeilijkheden in het dagelijks leven.
Onder begeleiding van een onco-kinesist van AZ Turnhout
Voor wie?
Voor oncologische patiënten die momenteel actief in behandeling zijn in het ziekenhuis.
Kostprijs
Gratis
Inschrijven
Maak vooraf een afspraak via hilde.michiels@azturnhout.be.
Locatie
Patiëntenlounge, campus Sint-Elisabeth. Volg route A06.
Alegria
Deze activiteit is een samenwerking tussen AZ Turnhout en Alegria vzw: een ontmoetingsplek in de Kempen voor mensen met kanker en hun naasten. Meer info over hun werking vind je op www.alegriavzw.be