Als je voor een onderzoek of bepaalde ingreep maar voor één dag naar het ziekenhuis moet komen, dan kom je naar het kinderdagziekenhuis. Je mama en papa mogen de hele dag bij jou blijven.
Als je na de operatie terug op je kamer komt en je bent voldoende wakker, dan krijg je iets te eten en te drinken. Daarna kan je nog even in onze speelkamer spelen.
Dit zorgt ervoor dat je niet ineens te veel of te snel gaat eten. Dat vindt onze maag niet leuk. Door rustig te starten met een ijsje, kan je lichaam stilletjes aan terug wennen aan eten.
Zo kan je al wennen aan het masker dat gebruikt zal worden als je gaat slapen bij de dokter.
Jouw beste vriend blijft altijd bij jou. Ook terwijl aan het slapen bent.
In onze speelkamer vind je gezelschapspelletjes, kleurplaten en zo veel meer om te spelen samen met mama of papa. Na het eten heb je meer energie om alles te ontdekken.
Als je hebt gegeten en gedronken en je voelt je goed dan mag de windel er af. Vaak is dit pas als je naar huis mag.
Jouw eigen kleren blijven in de kamer. We geven jouw een grappig blauw schortje dat je aandoet als je moet geopereerd worden.
Zo weet iedereen wie je bent.
0 resultaten
Geen resultaten voor "", probeer opnieuw te zoeken.